Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.

OK
Parādīt visus rezultātus

Papildbarības GOLD piedevas (Produkti: 12)

Kārtot:

  • Pēc datuma
  • Pēc cenas
  • Pēc nosaukuma

products by page

€2,29
Pārbaudiet pieejamību

GOLD Grauzdētas saulespuķu sēklas 400g

Słonecznik prażony (grauzdētas saulespuķu sēklas) – katram makšķerniekam labi pazīstama piedeva. katram makšķerniekam.Firma TRAPER piedāva grauzdētas saulespuķu sēklas apstrādātas,ar antioksidantiem,kas palielina to glabāšanas laiku.Pielietot - ne vairāk kā 10% no kopējā baribas svara!

€2,59
Pārbaudiet pieejamību

GOLD Grauzdētas līnu sēklas 400g

Grauzdētas linu sēklas (Siemie prażone)Lielisks papildinājums raudu un brekšu barībām,palielina barības aktivitāti.Firma TRAPER piedāva grauzdētas linu sēklas apstrādātas,ar antioksidantiem,kas palielina to glabāšanas laiku.Pielietot - ne vairāk kā 10% no kopējā baribas svara!

€3,29
Pārbaudiet pieejamību

Sasmalcināta maizīte MIX

Maizīte MIX (Pieczywo)Pieczywo – lieliska piedeva copei vidēja un liela izmēra zivīm(sapals,breksis,karpa u.t.t.).Pievilina zivi vizuāli,dēļ kontrasta uz grunts. Nonākot ūdenī Pieczywo neizjūk uzreiz,kā parastā maize,bet gan ilgi saglabā savu formu.Pielietot - ne vairāk kā 10% no kopējā baribas svara!

€2,79
Pārbaudiet pieejamību

Sasmalcināta maizīte sarkana

Maizīte (Pieczywo)Pieczywo – lieliska piedeva copei vidēja un liela izmēra zivīm(sapals,breksis,karpa u.t.t.).Pievilina zivi vizuāli,dēļ kontrasta uz grunts. Nonākot ūdenī Pieczywo neizjūk uzreiz,kā parastā maize,bet gan ilgi saglabā savu formu.Pielietot - ne vairāk kā 10% no kopējā baribas svara!

€3,59
Pārbaudiet pieejamību

Fluoriscentā maizīte FLUO dzeltena

Tas barības komponents, kam piemīt patīkama smarža un salda garša,dod iespēju uz grunts izveidot spilgtu kontrastu,kas pozitīvi ietekmē lielo zivju makšķerēšanu.Sapals,breksis,plicis,karūsa,šīm zivim ļoti patīk fluoricentā maize. Pielietot - ne vairāk kā 15% no kopējā baribas svara!

€3,59
Pārbaudiet pieejamību

Fluoriscentā maizīte FLUO MIX

Tas barības komponents, kam piemīt patīkama smarža un salda garša,dod iespēju uz grunts izveidot spilgtu kontrastu,kas pozitīvi ietekmē lielo zivju makšķerēšanu.Sapals,breksis,plicis,karūsa,šīm zivim ļoti patīk fluoricentā maize.Pieczywo fluo tiek ražota trīs toņos - sarkana,dzeltena un oranža.Pielietot - ne vairāk kā 15% no kopējā baribas svara!

€3,79
Pārbaudiet pieejamību

GOLD Kaņepes grauzdētas

Konopie prazone – lgrauzdētas kaņepes vislabāk patīk raudām,citās zivis no tās arī neatteiksies.Pielietot - ne vairāk kā 15% no kopējā baribas svara!

€2,79
Pārbaudiet pieejamību

Gold Copra-melasse

(Kopra-melasse)Copra-melasse – kokosriekstu kopra(kokosriekstu šķiedra)tiek piesūcināta ar melassi.Augstu kotējās starp eiropas makšķerniekiem.Piemīt neatvairāma garša un neļauj zivīm pieēsties.Ezeros mītošām raudām un brekšiem šis komponents ļoti patīk.Pielietot - ne vairāk kā 10% no kopējā baribas svara!

€2,59
Pārbaudiet pieejamību

Piedeva GOLD Zemesriektu 400g

Zemesrieksti (Arachid) ļoti garšo lielām zivīm,it seviški karpām un brekšiem.Zemesriekstu blakusparādība  ir, ka tas paātrina zivju gremošanu.Firma TRAPER piedāvā ceptus,sasmalcinātus zemesriekstus,apstrādātus ar antioksidantiem,kas paildzina derīguma tērmiņu.Pielietot - ne vairāk kā 10% no kopējā baribas svara! 

€2,19
Pārbaudiet pieejamību

Piedeva GOLD Medus biskvīts 400g

Biszkopt – piedeva ar augstu uzturvērtibu,kas tik ļoti patīk lielām zivīm.Šis komponents dēļ savām saistvielām,ļauj palielināt barības bumbu sabrukšanas laiku,kas labi noder makšķerējot straumē.Firma TRAPER piedāvā biskvītu speciāli pagatavotu zivju barībām.Tas satur konservantus,kas palielina barības glabāšanas laiku,kā...

Uz augšu