Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.

OK
Parādīt visus rezultātus

Filtri

Zaļā sērija 1 kg (Produkti: 8)

Kārtot:

  • Pēc datuma
  • Pēc cenas
  • Pēc nosaukuma
2,55€
Gribu nopirkt

Traper Feeder 1 kg

Feeder(breksis, karpa, karūsa, rauda)"Feeder"dzeltenas krāsas,patikami,saldi smaržojoša barība.Smalka maluma frakcija,bet ir arī lielāka maluma kumosi. Barība tiek pozicionēta grunts makšķerēšanai,bet neslikti strādā arī pludiņmakšķerēšanā. Iepakojumā - 1kg. 

2,55€
Gribu nopirkt

Traper Upe 1 kg

 RzekaSmaga upei paredzēta barība,paredzēta visu zivju makšķerēšanai.Pieļaujama miksēšana ar papildbarībām(breksis,rauda u.t.t.). Satur saistošas vielas,kas pagarina barības bumbas iziršanu.Krāsa beižiga,iejaucot barību jūtama nedaudz saldena,saulespuķu sēklu smarža.Iepakojumā - 1 kg.

2,55€
Gribu nopirkt

Traper Breksis 1 kg

LeszczBreksis....noķert šo zivi sapņo katrs makšķernieks!Speciāli šim nolūkam tiek ražotā šī barība. TRAPER "Leszcz" labi sabalansēta barība,var izmantot copei upēs un ezeros.Sastāva atrodās smalki samalts bizkvīts,eļainas piedevas,kā arī rupja maluma krikumi. Barībai piemīt sarežģīta smaržu kombinācija kuras...

2,55€
Gribu nopirkt

Universālā 1 kg

Uniwersalna Universāla karpveidīgo zivju barība. Neitrāla frakcija,saldena karameļu smarža,krāsa,gaiši-beižiga. Sajaucot ar citām TRAPER barībām var tikt izmantota jebkuros copes apstākļos.   Iepakojumā  - 1 kg.  

2,55€
Gribu nopirkt

Rauda 1 kg

Ploc Vissezona barība,ne pārāk barojoša bet lieliski irstoša ūdenī,barība lieliski piemērota jebkurai ūdenstilpnei.Gaiši-brūnā krāsā,smaržo pēc anīsa,satur uzpeldošas vielas. Nozīmīgi paaugstina rezultativitāti ja klāt piejauc samaltas kaņepes! Copei dzidrā ūdenī,ieteicams barību izveidot tumšāku ar krāsvielu vai...

2,55€
Gribu nopirkt

Traper Traper Linis, Karūsa 1 kg

Lin-KarasBarība TRAPER "Lin-Karas" – vasaras tirdzniecības hīts! Barībai ir patīkama medus smarža.Krāsa,gaiši-brūna. Barība ir speciāli tā sabalansēta,lai copes vietā nepievilinātu sīkzivi. Bet tikai līni un karūsu! Iepakojumā - 1kg. 

2,55€
Gribu nopirkt

Traper Linis, Karūsa, Karpa 1 kg

  Karp-Lin-KarasTRAPER "Karp-Lin-Karas" – modernizētā versija labi pazīstamai makšķerniekiem"Lin-Karas". Šai barībai piemīt patīkama medus smarža,gaiši-brūnā krāsā. Barība speciāli tika sabalansēta, lai copes vietā nepievilinātu smalko zivi,bet tikai karpu,līni un karūsu! Iepakojumā - 1 kg.

2,55€
Gribu nopirkt

Traper Karpa 1 kg

KarpDaudzi makšķernieki zin cik kapriza un neparedzama ir karpu makšķerēšana.Tieši šai zivij ir izveidota šī barība. TRAPER "Karp"- gaiša,rupja maluma barība.Satur augstvērtīgas uzturvielas un sarežģītu smaržu kombināciju,no kurām pamatā ir zemeņu. Izmantoiet TRAPER "Karp" un aizmirstiet par sīkām zivīm! Iepakojumā - 1 kg. 

Uz augšu