Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.

OK
Parādīt visus rezultātus

Filtri

Signalizatori (Produkti: 53)

Kārtot:

  • Pēc datuma
  • Pēc cenas
  • Pēc nosaukuma

products by page

24,00€

Pievienot grozam

1,80€

Pievienot grozam

0,99€

Pievienot grozam

Jāņtārpiņš pludiņam ar turētāju XL 3.3 - 3.7 mm

IzmersXL 3.3 - 3.7 mmKrāsaZaļšJāņtārpiņš pludiņam - izmanto, makšķerējot ar pludiņu naktī un tumsā. Tā ir plastmasas kolba ar neona gāzi iekšpusē, kad tā saplīst (aktivizējas), tā kvēlo (gāzes ķīmiskā reakcija) 8-12 stundas. To galvenokārt izmanto īpašos pludiņos ar atbilstošu dizainu, bet to var izmantot arī uz parastā pludiņa.

0,99€

Pievienot grozam

Jāņtārpiņš pludiņam ar turētāju SS 0.6 - 1.4 mm

IzmersSS 0.6 - 1.4 mmKrāsaZaļšJāņtārpiņš pludiņam - izmanto, makšķerējot ar pludiņu naktī un tumsā. Tā ir plastmasas kolba ar neona gāzi iekšpusē, kad tā saplīst (aktivizējas), tā kvēlo (gāzes ķīmiskā reakcija) 8-12 stundas. To galvenokārt izmanto īpašos pludiņos ar atbilstošu dizainu, bet to var izmantot arī uz parastā pludiņa.

0,99€

Pievienot grozam

Jāņtārpiņš pludiņam ar turētāju S 1.5 - 1.9 mm

IzmersS 1.5 - 1.9 mmKrāsaZaļšJāņtārpiņš pludiņam - izmanto, makšķerējot ar pludiņu naktī un tumsā. Tā ir plastmasas kolba ar neona gāzi iekšpusē, kad tā saplīst (aktivizējas), tā kvēlo (gāzes ķīmiskā reakcija) 8-12 stundas. To galvenokārt izmanto īpašos pludiņos ar atbilstošu dizainu, bet to var izmantot arī uz parastā pludiņa.

0,99€

Pievienot grozam

Jāņtārpiņš pludiņam ar turētāju M 2.0 - 2.6 mm

IzmersM 2.0 - 2.6 mmKrāsaZaļšJāņtārpiņš pludiņam - izmanto, makšķerējot ar pludiņu naktī un tumsā. Tā ir plastmasas kolba ar neona gāzi iekšpusē, kad tā saplīst (aktivizējas), tā kvēlo (gāzes ķīmiskā reakcija) 8-12 stundas. To galvenokārt izmanto īpašos pludiņos ar atbilstošu dizainu, bet to var izmantot arī uz parastā pludiņa.

0,99€

Pievienot grozam

Jāņtārpiņš pludiņam ar turētāju L 2.7 - 3.2 mm

IzmersL 2.7 - 3.2 mmKrāsaZaļšJāņtārpiņš pludiņam - izmanto, makšķerējot ar pludiņu naktī un tumsā. Tā ir plastmasas kolba ar neona gāzi iekšpusē, kad tā saplīst (aktivizējas), tā kvēlo (gāzes ķīmiskā reakcija) 8-12 stundas. To galvenokārt izmanto īpašos pludiņos ar atbilstošu dizainu, bet to var izmantot arī uz parastā pludiņa.

0,50€

Pievienot grozam

Jāņtārpiņš pludiņam 4.5 x 37 mm

Izmers4.5 x 37 mmKrāsaZaļšJāņtārpiņš pludiņam - izmanto, makšķerējot ar pludiņu naktī un tumsā. Tā ir plastmasas kolba ar neona gāzi iekšpusē, kad tā saplīst (aktivizējas), tā kvēlo (gāzes ķīmiskā reakcija) 8-12 stundas. To galvenokārt izmanto īpašos pludiņos ar atbilstošu dizainu, bet to var izmantot arī uz parastā pludiņa.

0,50€

Pievienot grozam

Jāņtārpiņš pludiņam 4 x 37 mm

Izmers4 x 37 mmKrāsaSarkansJāņtārpiņš pludiņam - izmanto, makšķerējot ar pludiņu naktī un tumsā. Tā ir plastmasas kolba ar neona gāzi iekšpusē, kad tā saplīst (aktivizējas), tā kvēlo (gāzes ķīmiskā reakcija) 8-12 stundas. To galvenokārt izmanto īpašos pludiņos ar atbilstošu dizainu, bet to var izmantot arī uz parastā pludiņa.

0,60€

Pievienot grozam

Zvaniņš no metala Dubulta

IzmersDubultaVisas šīs skaņas signālierīces dos skaņas signālu, ja makšķernieks uz dažām sekundēm novērš uzmanību un vizuāli neievēro kodumu. Daudzi makšķernieki šos trauksmes signālus iestata speciāli, lai dzirdētu zivju melodisko kodumu. Sortimentā ir liela šo skaņas trauksmes signālu izvēle, tie tiek uzstādīti tieši uz līnijas vai piestiprināti pie...

Uz augšu